Руслан Гурак взяв участь у засіданні колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

15.04.2015

15 квітня 2015 року  у приміщенні спеціалізованої школи № 106  м. Києва  відбулося чергове засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), участь у якому взяв Голова Державної інспекції навчальних закладів України Руслан Гурак.

Під час засідання колегії Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА із доповідями виступили – заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олена Фіданян, громадські активісти,  представники районних батьківських комітетів, директори дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів.

У рамках порядку денного колегії розглядалася низка актуальних питань, а саме: про результати вивчення роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо реалізації державної політики у сфері освіти та ефективності управління підпорядкованими навчальними закладами в частині питань, порушених у зверненнях окремих громадян;про визначення стану організаційно-кадрової, правової роботи та документального забезпечення у навчальних закладах і установах освіти, підпорядкованих Департаменту освіти і науки, молоді та спорту за період 2012-2014 рр.

Руслан Гурак розповів про нинішні проблеми в освітянській галузі міста Києва,

про надходження звернень до Державної інспекції навчальних закладів України щодо безпідставного покарання освітян і проведення неправомірних перевірок шкіл.

«Державна інспекція у свою чергу проаналізувала запити й роботу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та провела перевірку в період з 16 по 20 березня 2015 року», сказав Голова інспекції.

Крім того, Голова  Державної інспекції навчальних закладів України зазначив, що  під час перевірки комісією Державної інспекції проведено аналіз роботи та документообігу Департаменту, а також відбулася перевірка садочків, гімназій, ліцеїв та інтернатів, які згадуються у зверненнях громадян.

Усі рішення про проведення перевірок у навчальних закладах міста та кадрові зміни було ухвалено виключно на підставі доведених фактів. На цьому наголосила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Державна інспекція навчальних закладів України за результатами проведеної перевірки столичного Департаменту освіти підтвердила всі факти порушень, на підставі яких було прийнято низку кадрових та дисциплінарних рішень. А отже це ще раз доводить, що наша влада працює прозоро, публічно та справедливо», – сказала вона.

Ганна Старостенко зауважила, що під час роботи Державної інспекції було перевірено діяльність низки навчальних закладів міста Києва, а також Печерського районного управління освіти.

«Перевіркою було виявлено і деякі недоліки в діяльності Департаменту, на усунення яких нам дали три місяці. Про результати своєї роботи київська влада обов’язково прозвітує вже в серпні цього року, напередодні нового навчального року», – запевнила заступник голови КМДА.

Протягом останнього року понад 15 тисяч громадян із різними питаннями зверталися до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, багато нарікань було щодо діяльності навчальних закладів. Це стало причиною проведення відповідних перевірок, за результатами яких були винесені догани та навіть відбулись гучні звільнення окремих керівників шкіл, повідомила директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена Фіданян.

Наприкінці засідання Голова Державної інспекції навчальних закладів України                    Руслан Гурак закликав усіх до плідної співпраці. 


Довідково

Упродовж 2014-2015 років із займаних посад за власним бажанням звільнено 20 керівників навчальних закладів; у зв’язку із закінченням терміну дії строкового трудового договору – 16, у порядку переведення на іншу роботу – 14, за згодою сторін – 1, за ініціативою Департаменту – 3 (директор ліцею «Голосіївський» № 241 Голосіївського району Волощук Ю. В., директор Ліцею № 38 імені М. В. Молчанова Шевченківського району Козіна І. П. директор Школи вищої спортивної майстерності м. Києва Гатченко О. Ю.).

Вiдео
Анонси заходів

Про Громадське обговорення проекту Концепції трансформації системи державного нагляду (контролю) у сфері освіти

03.07.2015

Державна інспекція навчальних закладів України повідомляє про громадське обговорення проекту Концепції  трансформації системи державного нагляду (контролю) у сфері освіти Пропозиції та зауваження до проекту Концепції  трансформації системи державного нагляду (контролю) у сфері освіти  просимо надсилати  до 18 липня 2015 року на електронну адресу:  dinzu@ ukr.net ...

11 червня 2015 року відбудеться засідання Науково- експертної ради за участі Голови ДІНЗ України Гурака Р. В.

25.05.2015

11 червня 2015 року о 12:00 год. відбудеться чергове засідання Науково-експертної ради ДІНЗ України за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95, зала засідань. ...

03 червня 2015 року відбудеться засідання Громадської ради за участі Голови ДІНЗ України Гурака Р. В.

25.05.2015

03 червня 2015 року о 12:00 год. відбудеться чергове засідання Громадської ради при ДІНЗ України за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60, зала засідань. ...
До уваги

Повідомлення

13.05.2015

14 травня 2015 року о 12.00 в приміщенні ДІНЗ України відбудеться засідання робочої групи з питання проведення перегляду нормативно-правової бази з метою скасування неактуальних нормативно- правових актів з питань державного нагляду (контролю) та регулювання підприємництва у сферах освітньої діяльності. Контакта особа: Нікончук Наталія Вікторівна, тел. 239-16-93. ...

Повідомлення

21.04.2015

З метою скасування неактуальних нормативно-правових актів з питань державного нагляду (контролю) та регулювання підприємництва у сферах освітньої діяльності, Державна інспекція навчальних закладів України оголошує про формування робочої групи для проведення перегляду нормативно-правової бази шляхом розроблення проектів актів законодавства щодо внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, або скасування нормативно-правових ак...

18 годин поспіль в ефірі радіо \"Культура\" звучатиме \"мобілізаційна\" поезія Шевченка

26.02.2015

    18 годин поспіль в ефірі радіо \"Культура\" звучатиме \"мобілізаційна\" поезія Шевченка   9 березня в ефірі каналу радіо «Культура» Українського радіо з 6 ранку до 24 години пройде Національний  радіомарафон  «Борітеся – поборете! Шевченко мобілізує», приурочений до річниці з дня народження видатного Кобзаря.  Ініціатором проведення виступило Міністерство культури ...
  Календар
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031